Idea plebiscytu

Mobility Trends to plebiscyt, w którym internauci-konsumenci decydują, jaki produkt i usługa minionego roku powinna zdobyć statuetkę. Każda firma może dodać do ankiety mobilny produkt lub usługę, która miała premierę w 2020 roku. Głosowanie rozpoczyna się 20 stycznia i trwa do 25 lutego. W 16 kategoriach, to właśnie konsumenci decydują, kto powinien otrzymać nagrodę. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali.

Podczas gali wręczone zostaną nagrody „Złoty Bell”, za najlepsze produkty i usługi, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella, szkockiego wynalazcy telefonu. Nagrody otrzymują także osoby związane z branżą telekomunikacyjną i nowoczesnych technologii.

Plebiscyt Mobility Trends odbędzie się już po raz jedenasty. Jesteśmy dumni, że Mobility Trends wpisało się na stałe w kalendarz najważniejszych w Polsce wydarzeń branżowych.

Gala Mobility Trends stała się najbardziej prestiżowym i największym spotkaniem branży nowych technologii w Polsce. Do udziału w Gali Mobility Trends zapraszamy ponad 500 osób związanych z rynkiem IT, telekomunikacją, mediami, show-biznesem. Są to m.in. producenci, operatorzy, resellerzy urządzeń mobilnych, pracownicy agencji marketingowych i PR, osobowości ze świata polityki i biznesu oraz media.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do wzięcia udziału w jedenastej edycji Mobility Trends 2020!